אימון וייעוץ למנהלים

ניהול מצוין הוא ניהול החותר להשגת מטרות ויעדי הארגון תוך ראייה רחבה של שילוב משכיל של כלל הגורמים בארגון ושמירה על תקשורת טובה וראש פתוח .

בכל ארגון ניצבת הדרישה מהמנהל לשיפור, התקדמות ופיתוח מתמיד בהישגים שלך ושל הקבוצה שלך.

מנהלים רבים מוצאים קושי בכך, כיוון שהם הדמות הבכירה ביותר בתחום עבודתם ולא תמיד יש ממי ללמוד, עם מי להתייעץ ולקיים סיעור מוחות.

תהליך של ליווי מנהלים משפר את יכולות הניהול של המנהלים ואת הישגיהם. התהליך מעניק למנהלים סט של כלים חדשים לניהול העובדים, פיתוח אישי ומקצועי תוך העצמת החוזקות ומתן כלים להתמודדות עם דילמות ומשברים.

להיות מנהל, מלווה בהרבה לחץ ומורכבות. כמנהל, אתה נאלץ פעמים רבות להתמודד עם אתגרים רבים בו זמנית, תוך חשיפה לביקורת הממונים וחשיפה לתלונות העובדים.

מה כולל תהליך אימון מנהלים?

התהליך כולל סט של כלים רחב ומגוון שיאפשר לך התמודדות מצוינת עם תפקידך המורכב. כלים תיאורטיים  ומעשיים.

השירותים שלנו

אבחון עסקי / תמונת רנטגן

אנו ממליצים להתחיל כל תהליך עם אבחון עסקי. זהו תהליך מקיף שמטרתו קבלת תמונה ברורה, רחבה ואובייקטיבית על מצב החברה בכל ההיבטים – ניהולי, ארגוני, שיווקי ופיננסי. מטרת תהליך האבחון היא ללמוד את העסק/החברה על כל היבטיה. ולאפשר לכם קבלת "צילום רנטגן" של העסק.

אימון וייעוץ למנהלים

תהליך ייעוץ וליווי אישי למנהלים משפר את יכולות הניהול של המנהל ואת הישגיו. ייעוץ משולב אימון אישי ועסקי למנהלים מאפשר לך לשפר את כישורייך הניהוליים ולהצליח יותר ולקבל כלים פרקטיים ויישומיים. מה כולל תהליך אימון מנהלים? ולמי התהליך מתאים?

ניהול וייעוץ ארגוני

ניהול נכון והצלחת עובדים בחברה הוא אחד האתגרים המשמעותיים לתרומת הצלחת העסק. אבל איך עושים את זה נכון? למה ומתי כדאי שחברה תפנה לייעוץ ארגוני?

אימון מכירות בארגונים

אימון מכירות מאפשר למנהל המעוניין לשפר ולשדרג את צוותו ותוצאותיו העסקיים. מטרתו למקסם את הביצועים של איש, מנהל וצוות המכירות. אימון מכירות מגדיל תוצאות ובעל השפעה מוכחת וארוכת טווח על השורה התחתונה של העסק שלך.

יעוץ עסקי אסטרטגי

את העסק שלך רק אתה מכיר בצורה הכי טובה - את דרכי הפעולה, עובדים, לקוחות, רווחיות ועוד. ורק אתה יכול להבחין שהדברים לא מתנהלים כשורה - כאשר עולים סימני שאלה ונורות נדלקות. איך תהליך של ייעוץ אסטרטגי יכול לעזור לי?

גיוס בכירים

התאמת המשאב האנושי לדנ"א של העסק תוך ליווי צמוד לאורך כל התהליך ואחריו. אנו מבינים שלעיתים על מנת להצליח לגייס את האנשים האיכותיים והמתאימים ביותר לפעמים צריך דחיפה מבחוץ.

צרו קשר לקביעת פגישת היכרות

אשמח להיפגש עמך לפגישת מיקוד עסקית בת 90 דקות, שהיא למעשה פגישת ייעוץ ללא עלות וללא כל התחייבות מצידך

פגישת ייעוץ חינם!

השאירו פרטים עכשיו וקבלו
פגישת ייעוץ מקצועית ללא עלות